معمولا انسانها دچار غم و اندوه و ناراحتی می شوند، اما اگر بیمار هستید، با این غم و اندوه چه می کنید؟

نویسنده :مسعود هاشمی
تاریخ:سه شنبه 13 شهریور 1397-08:23 ب.ظ


معمولا انسانها دچار غم و اندوه و ناراحتی می شوند، اما اگر بیمار هستید، با این غم و اندوه چه می کنید؟
 

20 درصد از مردم گفتند که احساس می کنند کنترل مالی بر وضعیت مالی خود ندارند و 12 درصد از مشکلات مالی آنها بار سنگین در زندگی آنها است.

تحقیقات نشان می دهد که تقریبا یک سوم افراد نسبت به وضعیت مالی خود بسیار نگران هستند که تاثیر منفی بر سلامت و روابط آنها داشته است.

 

یک سوم از کسانی که در این مطالعه شرکت کردند، اظهار داشتند که آنها همیشه در مورد وضعیت مالی خود نگران هستند و این امر منجر به افسردگی، بی خوابی و اختلاف نظر شده است.

 

یک سوم از افراد معتقد بودند که مشکلات مالی باعث ایجاد استرس در زندگی شان شده است، 21٪ با مشکلات خواب خود، 19٪ از افسردگی رنج می برند و 16٪ مشکلات مالی را به عنوان منبع درگیری و درگیری در خانه نشان می دهند.

این مشکلات باعث ایجاد عادت و رفتار در زندگی افرادی می شود که در نهایت می توانند سلامتی خود را بالا ببرند. به عنوان مثال، 10٪ اعلام کرده اند که استرس مالی موجب شده است که آنها بیش از حد بیدار شوند. 4 درصد اشتها و 3 درصد کاهش وزن غیرطبیعی است.

مردم نیز با مشکلات مالی خود مواجه هستند. برخی از آنها در مورد وضعیت مالی خود هوشمند هستند و سعی می کنند صرفه جویی و صرفه جویی در هزینه برای آینده، در حالی که دیگران می دانند که نباید آنها به اشتباه ادامه دهند، اما آنها همچنان در مسیر اشتباه زندگی می کنند و سعی دارند مشکلات خود را رد کنند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic